Panevėžio ARTA RK

Panevežio RK ARTA inicijuoja projektą "Rotary lentyna bibliotekai"

2015-12-07 « Atgal
Panevėžio Rotary klubas ARTA,  įprasmindamas 2015 m. temą „Būk dovana pasauliui“,  inicijavo projekto „Rotary lentyna bibliotekai“ įgyvendinimą  ir  Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės - Bitės bibliotekoje atidarė Rotary lentyną, kuriai padovanojo daugiau kaip 100 knygų. Rotary lentynos idėja - rotariečių perskaitytas šiai dienai aktualias ir reikalingas knygas dovanoti bibliotekai. Prie šio projekto kviečiame prisijungti visus Lietuvos Rotary klubus.

„Arta“ klubo prezidentė Daina Fijalkauskienė džiaugiasi, kad  gali pristatyti pirmą tokią lentyną bibliotekoje, kad visi klubo nariai noriai palaikė idėją skleisti spausdintą žodį, norėdami, kad žmonės kuo daugiau skaitytų. Tai abipusė nauda -  dovana panevėžiečiui ir paskatinimas rotariečiui atsakingai rinktis knygas, skaityti jas ir rekomenduoti kitiems.

Bibliotekos direktorė Rima Maselytė pastebėjo, kad visos  Rotary klubo Arta surinktos knygos vertingos ir rekalingos bibliotekai. Ji teigė, kad šiandien trūksta knygų, kurias norėtų skaityti šiuolaikinis žmogus, siekdamas tobulėti, šviestis, dalyvauti visuomeniniame gyvenime. Skaitytojai lentynoje ras vertingas knygas, kurias jiems dovanoja ir rekomenduoja rotariečiai.

Džiugu, kad pirmieji šią idėją palaikė Panevėžio Rotary klubas, kuris artimiausiu metu papildys lentyną savo klubo narių surinktomis knygomis. Rotary lentynos pristatymo  metu šio klubo prezidentas Albinas Ivonaitis bibliotekai padovanojo knygą „Rotary organizacija Lietuvoje 1934-2014”, kuri suteiks galimybę skaitytojams susipažinti su Rotary istorija ir veikla. Panevėžio “Rotaract” klubo prezidentė Greta Ratkutė pasveikino visus susirinkusius savo klubo, taip pat būsimo Panevėžio Interact klubo vardu. Tikimasi, kad ši lentyna kiekvienais metais bus pildoma visų miesto rotariečių.
Panevėžio Rotary klubas ARTA  kviečia visus Lietuvos Rotary klubus palaikyti šią idėją, tęsti pradėtą projektą ir įsteigti Rotary  lentynas savo miestų bibliotekose bei dovanoti  joms reikalingas aktualias rotariečių perskaitytas knygas.

Rotary klubo ARTA narė Daiva Greičiuvienė