Panevėžio RK

Įvyko Panevėžio regiono sporto varžybos

2017-03-27 « Atgal
Šių metų kovo 25 d., šeštadienį,  Panevėžio RK organizavo trijų sporto šakų sporto varžybas: tinklinio, stalo teniso, boulingo. Į kvietimą atsiliepė tradiciškai sportiškiausi broliai iš Rokiškio, Joniškio, taip pat atskirose rungtyse dalyvavo Šiaulių Vykinto RK (tinklinis), Kauno Tauro RK, Vilniaus Perkūno RK, Vilniaus-Kauno Dipolis RK (stalo tenisas), Kupiškio RK (boulingas).

Tinklinio varžybose dalyvavo keturios komandos - Panevėžio, Rokiškio, Šiaulių Vykinto ir Joniškio. Joniškiečiai atvyko ypač kovingai nusiteikę, komandą pastiprinę savo kaimynais, broliais pakruojiečiais. Pirmieji  susirungėme su žymiai jaunesniais šiauliečių Vykinto RK tinklininkais. Vyko lygių varžovų dvikova. Rungėsi patirtis ir jaunystė. Visgi po įtemptos, trijų setų kovos (2:1) pergalę iškovojo šiauliečiai. Joniškio-Rokiškio dvikovą (2:0) laimėjo joniškiečiai. Panevėžio RK buvo ypač ambicingai nusiteikę, tačiau po labai atkaklios kovos teko nusileisti  šiauliečiams.

Taigi turnyro nugalėtojas buvo aiškus - tai Šiaulių Vykinto Rotary klubo sportininkai. Dėl antros vietos Panevėžio RK tinklininkai susikovė su joniškiečiais. Ir vėl užvirė dviejų lygiaverčių, senų varžovų dvikova. Pirmą setą (25:18) laimėjo panevėžiečiai, antrą (23:25) svečiai. Daugiau jėgų ir energijos išsaugoję joniškiečiai iškovojo antrą vietą. Panevėžio RK liko treti. Reikia pagirti Rokiškio rotariečius, kurie dėl objektyvių priežasčių nesurinkę savo komandos, atvyko nepilnos sudėties. Į  pagalbą atėjo šeimininkų klubo broliai ir gana garbingai pasipriešino visiems varžovams.

Gražios kovos vyko ir prie žaliųjų stalų. Viso dalyvavo 11 stalo tenisininkų. Džiugu, kad pirmąją vietą iškovojo Panevėžio RK narys, šios sporto šakos veteranas Gintautas Dunaitis. Antrą vietą iškovojo Rokiškio RK narys Juozas Vilimas, trečias liko praeitų metų Rotariados stalo teniso čempionas, 2016 m. geriausias Panevėžio RK sportininkas Liudas Zinevičius. Ketvirtą vietą užėmė Rokiškio mažosios raketės meistras Remigijus Gačionis.

Gausiai broliai rinkosi į asmenines boulingo varžybas, kuriose rungėsi 28 rotariečiai. Šeimininkai džiaugiasi, kad  šioje sporto šakoje vis geresnius ir stabilesnius rezultatus rodo Panevėžio RK sportininkai ir tai optimistiškai nuteikia artėjančiam metų sporto įvykiui Rotariadai, kuri, kaip žinome, vyks Panevėžyje. Taigi turnyro nugalėtoju tapo šio klubo aktyvus narys Marius Goštautas, surinkęs 469 taškus, antras liko Valdas (452 taškai) iš Rokiškio RK, trečią vietą iškovojo Joniškio RK narys Olegas surinkęs 443 taškus.

Daugiausiai taškų per partiją (193) surinko Pakruojo RK atstovas Eurelijus. Aktyviai varžybose dalyvavo (bet šiek tiek nepasisekė) 2017-2018 m. apygardos valdytojas Algimantas Lukoševičius, kuris surado laiko aplankyti ir pabūti visose varžybose ir už tai dalyviai yra jam dėkingi.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir įsteigtais prizais.

Po įtemptų kovų, šiek tiek pavargę, bet geros nuotaikos vieni kitiems palinkėjome gražaus ir darbingo pavasario ruošiantis Panevėžio rotariečiams didžiausiam metų įvykiui – Rotariadai.

"Dėkoju visiems, kurie prisidėjo prie turnyro organizavimo: broliams Gintarui, Liudui, Mariui ir kitiems palaikiusiems ir dalyvavusiems turnyre. Visi tariame nuoširdų ačiū ir broliui Ričardui, kokios varžybos be KALNAPILIO alaus!  Rotary vienos didžiausių vertybių - draugystė ir pasitikėjimas!" - Panevėžio Rotary klubo prezidentas Stanislovas Poliakas.