Panevėžio RK

Klubiečių žvejybos varžytuvės

2017-06-06 « Atgal
 Jau tapo tradicija, kuomet mūsų brolis Virginijus su žmona Rosita, savo išpuoselėtame gamtos kampelyje pakviečia į jau tradicija tapusias žvejybos varžybas.
 Ketvirtadienio pavakare susirinkome gana gausus brolių būrys su savo antromis pusėmis, vaikais, anūkais. Pasveikinome Darių ir Gintautą su gimtadieniu, sugiedojome ilgiausių metų... ir žvejai burtų keliu, užėmė žvejybos sektorius. Varžybų vyriausias teisėjas Virginijus paskelbė varžybų pradžią. Pirma žuvelė užkibo varžybų naujokui Redui. Kol vieni broliai ir brolienės žvejojo, pavėsinėje būsimas prezidentas Tautvydas pristatinėjo savo inauguracinės šventės programą, formavo naujosios klubo valdybos sudėtį. Mūsų damos aptarinėjo kitus aktualius klausimus, vaišinosi savo paruoštais užkandžiais. Netrukus sulaukėme ir šiek tiek vėluojančių, klubo garbės nario Valdo ir jo ištikimosios žmonos apsilankymo.
 Tuo tarpu prie tvenkinio savo pirmą karpį pagavo Dalia. Kiek džiaugsmo ir emocijų!!!!!! Jų būta ne be reikalo...Dalia ir tapo nugalėtoja tarp moterų!
 Pavėsinėje toliau vyko diskusija, jaunosios mamytės džiaugėsi savo vaikučiais, močiutės negailėjo patarimų savo jaunosioms draugėms...
...o tuo metu virtuvėje (sąlyginis pavadinimas) broliai Raimondas, Marius ir Virginijus ėmėsi labai atsakingo darbo – šašlykų kepimo...ir jiems tai puikiai pavyko, nuostabus šašlykų kvapas pakvipo po visą poilsio zoną... Žvejybą buvo laikas baigti.
 
Suskaičiavus laimikį, komisija paskelbė nugalėtojus:
·         Jauniausias žvejas: Rapolas (5 žuvys);
·         Moterų grupė: Dalia (1 karpis);
·         Komanda: Darius ir Rapolas(9 žuvys);
·         Pirma sugauta žuvis: Redas;
·         Daugiausiai sugavo: Evaldas (daug).
 
Visi nominantai buvo apdovanoti organizatorių įsteigtais vertingais prizais, palaikymo komandos aplodismentais.
Aptarę žvejybos rezultatus, pasivaišinę šašlykais ir kitais gardumynais, pasidžiaugę vieni kitais, pabendravę, padiskutavę įvairiomis temomis skirstėmės namolio...
 
Dėkojame:
Rositai ir Virginijui už šilumą ir jų gerumą!
Evaldui už organizaciją!
Raimondui ir komandai už nuostabiai iškeptus šašlykus!
Visiems renginio dalyviams už puikią nuotaiką ir iki kito karto! (p.s. Evaldas jau ragina ruošti dviračius...)
Tokie renginiai, susitikimai mus vienija kilniems tikslams ir vienam iš pagrindinių Rotary principų - Aš noriu Tave matyti!
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę