Panevėžio RK

Panevėžio RK susitikimas su krepšinio klubu "Lietkabelis"

2017-01-25 « Atgal
2017 m. sausio 24 d. Panevėžio Rotary klubas organizavo susitikimą su KK "Lietkabelis" vyriausiuoju treneriu Kaziu Maksvyčiu. Trenerio K. Maksvyčio treniruojamos krepšinio U-16, U-18, U-19, U-20 komandos tapo Europos ir pasaulio čempionais, o Klaipėdos "Neptūnas" tapo LKL bronzos ir sidabro medalių laimėtojais.

Taip pat susitikime dalyvavo komandos direktorius, buvęs krepšininkas Mantas Ignatavičius, komandos kapitonas Mindaugas Lukauskis, na, ir legendiniai broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai. Svečiai papasakojo apie komandos kasdienybę, komandos tikslus ir siekius, padėkojo už pakvietimą, palaikymą varžybų metu.

Žinoma, didžiausio  dėmesio sulaukė broliai Kšištofas ir Darjušas. Jie sužavėjo ne tik savo įspūdingu ūgiu, paprastumu, bet ir puikiu humoru jausmu. Rotariečiai padėkojo sportininkams už tai, kad  jie garsina Panevėžio miesto vardą Lietuvos ir Europos  krepšinio arenose, palinkėjo visokeriopos sėkmės ir įspūdingų pergalių Europos ir Lietuvos krepšinio arenose.

Susitikimo metu svarstyta galimybė kartu dalyvauti įvairiuose projektuose propaguojant sveiką gyvenimo būdą.