Panevėžio RK

Vairavimo įgūdžių varžybos

2018-05-14 | Paskelbė: gediminas.daskevicius « Atgal
                    Panevėžio Rotary klubo nariai 2018 m. gegužės 11d. surengtose slalomo varžybose demonstravo savo vairavimo įgūdžius ant slidžios dangos VšĮ Panevėžio darbo rinkos ir mokymo centro autodrome. Dešimt užsiregistravusių brolių eilės tvarka įveikinėjo trasą siekdami užfiksuoti geriausią trasos laiką. Važiavimas vyko su dvejais oficialios Toyota atstovybės Panevėžyje „Auresa“ specialiai šioms varžyboms pristatytais automobiliais. Pirmuoju trasą reikėjo įveikti pagal laikrodžio rodyklę, o antruoju prieš. Varžybos buvo įtemptos, kupinos adrenalino ir nuostabių emocijų. Pirmąsias dvi vietas teskyrė vos trijų sekundžių laiko tarpas. Po įtemptos kovos nugalėtoju tapo Marius Goštautas. Antroji vieta atiteko Tadui Petroniui, o trečioji– Dariui Marciuškai. Klubo vardu norime padėkoti UAB „Auresa“ ir jos vadovui broliui Mariui Goštautui už įsteigtus prizus ir suteiktus šioms varžybos automobilius, o Panevėžio Rotary klubo prezidentui Tautvydui Anilioniui dėkojame už puikiai suorganizuotas varžybas klubo broliams.