Panevėžio RK

Žygis baidarėmis

Gražią trečiadienio pavakarę, pakviesti brolio Evaldo, į Naujamiesčio miestelį rinkosi gausios klubiečių pajėgos. Kai kurie atvyko su šeimomis, kad sudalyvauti žygyje baidarėmis Nevėžio upe. Naujamiestyje, kaip ir priklauso tikram šeimininkui, mus pasitiko Naujamiesčio parapijos klebonas Raimondas; palinkėjo sėkmės ir pažadėjo, kad susitars dėl gero oro.
Oras išties buvo nuostabus ir 8 km Nevėžio upės ruožą nuo Naujamiesčio iki Vadaktėlių įveikėme per 2,5 val. Puiki nuotaika, Dariaus firminiai lašinukai, Ričardo alus, brolio Algimanto, kaip būsimo apygardos valdytojo, trumpomis poilsio minutėmis, rėžtos kalbos, tradicinė Liudo ir Algimanto užvesta daina ..."žemyn upe...." skambėjo šį gražų trečiadienio vakarą. Visi su gera nuotaika, pasikrovę energijos, pailsėję nuo vasaros kaitros, grįžome namo ir tegul mums pavydi... tie kurie kartu nedalyvavo žygyje...
Nuoširdus ačiū renginio organizatoriams Evaldui ir Dariui.Tradiciškai broliui Ričardui už gaivinančius ir tonizuojančius gėrimus ir visiems už puikų vakarą.

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę