Plungės RK

Plungės Rotary klubas, įkurtas 1994 m. rugsėjo 14 d. ir po metų gavęs čarterį, buvo septintasis RK Lietuvoje ir antrasis rajoniniuose miestuose.
Daugiau
Plungės RK aktyviai rengia tarptautines iniciatyvas ir per beveik du dešimtmečius, bendradarbiaudamas su kitais klubais, Tarptautiniu Rotary fondu ir Lietuvos Rotary organizacija, Plungės mieste įvykdė projektų už daugiau nei milijoną litų.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: pirmadieniais 17 val. 30 min., pramogų centre „PORTO“, Truikių k., Plungė.

Inauguruotas 2020-2021 prezidentas

Antradienio vakarą Plungės ROTARY klubas plojimais ir sveikinimais pasitiko naująjį savo prezidentą Valerijų Stonkų, kuris pakeitė nuo 2019-ųjų pavasario iki šiol prezidentavusį...
2020-07-31 | Paskelbė: stasys.pronckus

Plungės narai išvalė Babrungą iki pat Plungės miesto ribos

Plungės ROTARY klubo ir Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariai surengė Babrungo upės dugno ir pakrančių valymo akciją
2015-09-21

Susitikimai

Pramogų centre „PORTO“
Pirmadieniais 17 val. 30 min.
Truikių k., Plungė