Rotary klubas "Lituanica International"

# Bring The World Into Your Bubble ! Here at Lituanica International Rotary Club, we are driven by a single goal - to do our part in making the world a better place for all. We connect people of action - members from different backgrounds and nationalities - and seek to create an active, modern and vibrant Rotary club, by implementing the newest ideas and models from Rotary International headquarters in Evanston, Illinois, USA. # Priimk pasaulį į savo burbulą ! Rotary klube "Lituanica International" mus vienija bendras tikslas - savo asmeniniu indėliu kurti geresnį pasaulį mums visiems. Mes buriame veiksmo žmones - skirtingų patirčių ir kilmės klubo narius - ir siekiame sukurti aktyvų, šiuolaikišką ir gyvybingą Rotary klubą, pritaikydami naujausias idėjas bei veiklos modelius iš Rotary International pasaulinės būstinės Evanstone, Ilinojaus valstijoje JAV.
Daugiau
# Bring The World Into Your Bubble !

Our members are based in Vilnius, Lithuania or other places in the world, as current technologies and tools enable to stay connected independent of your physical location.
Club's language is English. We meet in person and online. You are welcome to join by registering at www.rotarylituanica.com
Our founders are some of the most active Rotarians and Rotaractors in Lithuania, with vast international experience in their professional and personal lives. All of our members have lived, worked or studied abroad and/or are responsible for international markets in their professional lives.
​We are founded on February 15, 2018 and fully chartered by Rotary International on June 25, 2019.

# Priimk pasaulį į savo burbulą !

Mūsų nariai gyvena Vilniuje, Lietuvoje ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, nes šiuolaikinės technologijos įgalina palaikytį ryšį nepriklausomai nuo faktinio buvimo vietos.
Klubas veikia anglų kalba. Mūsų susitikimai vyksta gyvai bei interneto erdvėje. Norinčius prisijungti kviečiame registruotis www.rotarylituanica.com
Mūsų įkūrėjai yra vieni iš aktyviausių Rotary ir Rotaract bendruomenės narių Lietuvoje su plačia tarptautine patirtimi asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Visi mūsų nariai mokėsi, dirbo ar studijavo užsienyje ir/arba yra atsakingi už tarptautines rinkas savo profesinėje veikloje.
Mes įsikūrėme 2018 m. vasario 15 d. ir 2019 m. birželio 25 d. gavome Rotary International chartiją.

Susitikimai

Lituanica International RC c/o Estravel American Express Vilnius (Forum Palace)
Pirmas ir trečias mėnesio trečiadienis 19:00-21:00 ir kiti laikai, skelbiami www.rotarylituanica.com
Konstitucijos pr.26, 4 aukštas, Vilnius