Šiaulių RK

Jubiliejinė Šiaulių Rotary klubų RATO šventė įvyko 2016-07-09

2016-07-11 « Atgal
Praėjusį savaitgalį jau 20 kartą sodyboje pas brolį Jurgį Čepulį rinkosi Šiaulių Rotary klubų nariai su šeimomis. Iki šiol šiame rotarietiško bendravimo renginyje dalyvaudavo trys klubai – Šiaulių, Saulės ir Rotaract.

Jubiliejaus proga buvo inauguruoti Į klubų RATĄ du nauji klubai – Harmonijos ir Vykinto. Šventės iniciatoriui Jurgiui Čepuliui Šiaulių Rotary klubo prezidentas Remigijus Mažeika įteikė medalį „Už viso gyvenimo nuopelnus Šiaulių Rotary klubui.“ Po to jau penkių šiauliečių klubų prezidentai įbetonavo savo delno antspaudus.

Renginio metu buvo dalyvaujama įvairiose rungtyse.  Tradiciškai didžiausio dėmesio susilaukė renginio „vinis“– virvės traukimo rungtis.  Šiaulių klubas ir šiemet garbingai atlaikė jaunimo spaudimą – eilinį kartą sportiškieji Rotaract vyrai buvo įveikti!

Visų klubų prezidentai aptarė glaudesnio bendradarbiavimo galimybes rengiant projektus.