Šiaulių RK

LDK vėliavos ant ukrainiečių tankų

2015-02-17 | Paskelbė: aurelijus.serlinskas « Atgal
Šiauliuose Caimo Frenkelio viloje vykusio Vasario 16-osios minėjimo metu buvo renkamos aukos kovojančiai Ukrainai. Renginį organizavo Šiaulių Rotary klubas.
Svečiai turėjo galimybę susitikti ir užduoti klausimus režisieriui Jonui Ohmanui, kuris pristatė savo sukurtą filmą "Nematomas frontas". Renginyje taip pat dalyvavo Šiaulių Rotary klubo garbės svečias europarlamentaras Valentinas Mazuronis, kuris režisieriui įteikė LDK vėliavą. Jonas Ohmanas vėliavą pažadėjo perduoti Ukrainos kovojantiems žmonėms kaip lietuvių palaikymo ženklą.
Minėjimo metu buvo buvo surinkti 309 €, kurie bus išleisti LDK istorinėms vėliavoms ir ryšių paslaugoms, skirtoms Ukrainos žmonėms. Nespėję prisidėti prie šios gražios akcijos tai gali dar padaryti pavedimu į Šiaulių Rotary klubo atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT697180000002700105, nurodant ,,Kovojančiai Ukrainai“.