Šiaulių RK

Šiaulių Rotary klubo Prezidento inauguracija įvyko Tauragėje

2016-06-18 « Atgal
2016-06-18 Tauragės muziejuje ir kultūros centre įvyko 2016/2017 metų prezidento Remigijaus Mažeikos inauguracija. Šventė buvo kompleksinė – prasidėjo pažintimi su Skalvių krašto istorija, ją pristatė Tauragės meras Sigitas Mičiulis, 2002/2003 metų Tauragės Rotary klubo prezidentas.
Po inauguracijos muziejuje, šventė tęsėsi Tauragės kultūros rūmuose. Šiauliečiams pasirodė talentingiausi tauragiškiai muzikos mokyklos auklėtiniai, brolis Jurgis Čepulis pravedė aukcioną, kuriame parduoti du paveikslai. Vienas iš jų dovanotas tauragiškės dailininkės Aretos Didžionienės. Dalis surinktų lėšų skirta koncertavusiems talentams paremti, kita bus skirta projektui mažinti vaikų socialinę atskirtį įgyvendinimui (Viso surinkta 1270 Eur.)