Šiaulių RK

Šiauliuose įvyko Projekto „Atrask“ svarbiausias renginys

2016-10-31 | Paskelbė: remigijus.mazeika « Atgal
Šiaulių Rotary klubas su partneriais iš Rotaract ir Interact klubų suorganizavo svarbiausią projekto „Atrask“, skirto mažinti socialinę atskirtį vaikams iš dienos centrų, renginį.

Visą savaitę vaikai skaptavo moliūgus. Jiems talkino Šiaulių Auksinio Rato Rotaract nariai bei moksleiviai savanoriai. Penktadienį Ch. Frenkelio viloje įvyko baigiamasis renginys – vaikų koncertas, geriausiųjų apdovanojimai kvietimais į kino teatrą bei mandarinų bei moliūgų sriubos vaišės. Po to, susirinkusieji "įžiebė" moliūgus.

Vien Šiaulių Rotary Padėkos raštais buvo apdovanoti 55 vaikai.  Daugeliui iš jų tai buvo pirmieji apdovanojimai gyvenime. Vaikai labai džiaugėsi ir didžiavosi įvertinimu.

Renginys pareikalavo gausaus būrio žmonių įsitraukimo, neskaičiuojant valandų bei pastangų. Vien ko vertas 200 moliūgų išvežiojimas po 6 vaikų centrus, bendravimas su vaikais, skaptuojant moliūgus visą savaitę bei žvakučių uždegimas pliaupiant lietui. Bet fortūna galiausiai buvo palanki – sutemus lietus nustojo ir miestiečiai galėjo įvertinti vaikų darbus.

Didžiausia padėka rotaraktiečiams - Lorenai, Živilei, Aivarui, Zigmui ir kitiems, be kurių nuoširdaus bendravimo su vaikais tokios savaitės nebūtų įvykę.

Šiaulių Rotary klubo vardas bei renginys skambėjo ir televizijose: