Šiaulių Rotary klubas "Harmonija"

Kalėdinis paramos vakaras - GYVENIMAS KAIP FILMAS

2018-11-14 « Atgal
Rotary klubas „Harmonija“ jau devintus metus įprasmina Kalėdas ir  kasmet Šiaulių onkologijo klinikai skiria finansinę paramą, už kurią perkamos gydymui chemoterapija naudojamos implantuojamos venų sistemos – portai.

Koncerte skambės kino filmų muzika, kuri įtrauks į nuotykius su Karibų piratais, kvies svajoti su Amelija iš Monmartro, atrasti lobius su Indiana Džounsu...
Atlikėjai: Chris Ruebens (gitara, ukulelė, vokalas), Nerijus Bakula (akordeonas), Tadas Dešukas (smuikas), Vytis Nivinskas (kontrabosas)

Adresas: Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Tilžės g. 155, Šiauliai.
Kvietimo-bilieto kaina: 20 Eur.
Kvietimą-bilietą galima įsigyti paramą pervedant į sąskaitą Nr. LT367300010131059309 AB Swedbank (Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“, įmonės kodas – 302522473), mokėtojo paskirtyje nurodoma - Kalėdinis paramos vakaras.
Kontaktinis tel. +370 612 07 080, el. p. srkharmonija@gmail.com
Surinktos lėšos bus skiriamos Šiaulių respublikinės ligoninės Onkologijos klinikos ligoniams remti

Org. – Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“