Šiaulių Rotary klubas "Harmonija"

Šiaulių kūdikių namai gavo įspūdingo dydžio dovaną

2017-05-23 « Atgal
Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių globos namuose apsilankę Šiaulių Rotary klubo "Harmonija" ir „Tiens“ kompanijos atstovės įstaigos vadovei perdavė ne tik simbolinį čekį, kuriame – įspūdingi skaičiai, liudijantys apie 30 000 vertės paramą, bet ir dėžes, pilnas sveikatos stiprinimo priemonių ir kasdienės higienos reikmenų.

Labdaros siuntą pristačiusios „Tiens“ korporacijos Baltijos šalims plėtros ir rinkodaros vadovė Rūta Kundrotienė ir tos pačios bendrovės verslo partnerė Kristina Misiuvienė pasakojo apie kasmet rengiamas paramos akcijas ir kaip šiemet labdarai buvo pasirinkti Šiauliai. Įstaigos, kuriai labiausiai reikalinga tokia pagalba, suradimu pasirūpino Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ narės. Pasak klubo prezidentės gydytojos Jurgitos Jankauskienės, ilgai nedvejojus buvo nuspręsta, kad padėti reikia sveikatos ir raidos sutrikimų turintiems mažyliams.

Rėmėjai kartu su Kūdikių namų gydytoja Danute Kazakevičiene iš anksto aptarė, kokių maisto papildų ir higienos reikmenų labiausiai reikėtų, ir organizacija suruošė pageidaujamų prekių siuntą.
Kūdikių namų direktorė A. Kardašienė tikisi, kad šie dovanoti produktai sustiprins vaikų imuninę sistemą, padės mažiesiems atsigauti po įvairių ligų. „Tiens“ korporacijos atstovų teigimu, bendradarbiavimas su šia Šiaulių įstaiga greičiausiai nebūsiąs vienkartinis, galvojama apie tęstinį paramos projektą.

Pasak paramą atgabenusios R. Kundrotienės, „Tiens“ – tai 20 metų gyvuojanti tarptautinė Kinijos kompanija, kuri gamina sveikatą stiprinančius maisto papildus ir asmeninės higienos reikmenis.

Informacija www.siauliai.lt