Šiaulių Rotary klubas "Harmonija"

5-asis Labdaringas Vienos pokylis Šiauliuose

2016-01-19 « Atgal
Maloniai kviečiame į penktąjį labdaringą Vienos pokylį Šiauliuose, vyksiantį 2016 m. vasario 6 d. 19.00 val. Šiaulių arenos Konferencijų salėje, J. Jablonskio g. 16, Šiauliuose.

Pokylio globėjas – JE Austrijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje dr. Johann Spitzer.
Pagrindinio pokylio prizo steigėja – 2015−2016 m. klubo prezidentė Nijolė Masiliūnienė.

Surinktos lėšos bus skirtos Šiaulių universiteto Botanikos sodo neįgaliesiems skirtų takų tolimesniam įrengimui.

Aprangos kodas – vakarinis: ponioms – ilgos suknelės (išskyrus baltas, pageidautinos pirštinės), ponams – smokingai, frakai, tamsūs kostiumai ir peteliškės.

Nemokama šokių pamoka pokylio dalyviams vyks 2016 m. sausio 24 d. 12 val. Pramonės g. 15, Šiauliai, sportinių šokių klubo „Šypsena“ salėje.
Renginio metu vyks labdaringa loterija.

Paramą ir mokestį už kvietimus galima pervesti į Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ sąskaitą:
LT807300010134550517, AB Swedbank.