Šiaulių Vykinto RK

Labdaros koncertas "Nuspalvink vaiko sapną"

2015-11-09 « Atgal
Šiaulių “Vykinto“ Rotary klubas ir Šiaulių “Auksinio Rato Rotaract“ klubas š.m. lapkričio 26 d. 19 val. Šiaulių kultūros centre organizuoja labdaros koncertą „Nuspalvink vaiko sapną“. Koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos labdarai - Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos bendrabučio gerbūviui tvarkyti.

Renginio programa
Koncertuos teatrališkasis choras „Chameleonas“, vadovaujamas Lauros Remeikienės, taip pat šiaulietė Ieva Narkutė. Jau tradicija tampančiam renginiui diriguos Rolandas Vilkončius.  Prieš koncertą vyks gerumo mugė, kurioje savo darbus parduos vaikai, gyvenantys Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos bendrabutyje. Tai specialiųjų poreikių, socialiai pažeidžiami, grįžę iš laikinų vaikų globos namų, sunkiai materialiai besiverčiančių šeimų bei atokiau nuo mokyklos gyvenantys vaikai.

Apie bendrabutį
Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos bendrabutis atidarytas dar 1974 metais. Šiuo metu gyvena beveik dvi dešimtys vaikų, kurie rekomenduoti vaikų teisių tarnybų, socialinių darbuotojų, grįžę iš laikinų vaikų globos namų ar iš sunkiai materialiai besiverčiančių šeimų. Bendrabutyje gyvenantys vaikai turi tėvus (vieną iš tėvų) arba globėjus, todėl savaitgalius, šventes bei atostogas jie praleidžia su artimaisiais namie. Bendrabutyje jiems tenka praleisti didžiąją savo gyvenimo dalį - ne tik nakvoja, bet ir mokosi, leidžia laisvalaikį. Prieš trejus metus  surinkome lėšų ir šiek tiek atnaujinome bendrabučio patalpas – keitėme langus, remontavome sanitarinius mazgus, tačiau šiandien matome, kad vaikams vėl reikia padėti. Daugiau informacijos apie bendrabutį šioje nuorodoje.

Kviečiame prisidėti
Norime su Jūsų pagalba šiems vaikams sukurti jaukesnius namus, tad mugės ir viso labdaringo vakaro metu surinktos lėšos bus skirtos būtent šiam bendrabučiui atnaujinti – bus perkamos lovos ir visa, kas suteiks likimo nuskriaustiems vaikams ramų poilsį ir spalvotus sapnus.

Tikime, kad šis labdaros koncertas bus išskirtinis ne tik programos turiniu, bet ir pasitarnaus visuomenei kaip priminimas, kad daryti gerus darbus bei ištiesti pagalbos ranką prašančiam būtina ne tik didžiųjų metų švenčių metu. Todėl prašome gerb. Brolius ir Seseris Rotariečius aktyviai prisijungti prie labdaros koncerto „Nuspalvink vaiko sapną“ - įsigyjant renginio kvietimus. Tikime, kad bendromis pastangomis surinksime lėšas, taip reikalingas Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos bendrabučio gerbūviui tvarkyti. Visi kartu mes galime daugiau.

Koncerto organizatoriai:
Šiaulių„Vykinto“ Rotary klubas ir „Auksinio Rato Rotaract“ klubas