Šiaulių Vykinto RK

Šiaulių Vykinto ir Čikagos lietuvių Rotary klubų dovana – Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centrui

2018-01-11 « Atgal
Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centrui buvo padovanota nauja medicininė įranga: dvi funkcinės lovos su antipraguliniais čiužiniais skirtos vaikams ir dvi automatinės enterinio maitinimo pompos. Bendra projekto vertė 5 400 EUR.
 
Šiuo bendru dviejų klubų projektu prisidėjome prie siekio, kad Šiaulių slaugos ligoninėje būtų geriau pasirūpinta ne tik pačių vaikučių gydymu , bet būtų teikiamos ir kokybiškos paslaugos šiuolaikiška medicinine įranga. Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centras teikia ilgalaikio gydymo ir paliatyviosios pagalbos paslaugas. Jame yra 236 lovos, kasmet šios paslaugos teikiamos daugiau nei 1 tūkstančiui pacientų, įvykdoma virš 70 tūkst. lovadienių. Daugiausia įstaigoje gydomi negalintys savęs apsitarnauti, vegetaciniai bei onkologiniai suaugę žmonės. Siekiant užtikrinti aukštos kokybės paslaugas, įstaiga nuolat gerina vienintelės šias paslaugas mieste teikiančios įstaigos infrastruktūrą, daug dėmesio skiria darbuotojų kvalifikacijos kėlimui yra atnaujinusi nemažai medicininės įrangos, baldų, paramos lėšomis sutvarkytos vidaus patalpos, įrengtas keltuvas.   
 
Klubų bendradarbiavimas prasidėjo 2016 m., kai Šiaulių Vykinto RK atstovai apsilankė Čigagos lietuvių RK organizuotame labdaros renginyje. Vėliau čikagiečiai lankėsi Šiauliuose. 2017 m Vykinto RK 9-ąjame kasmetiniame Čikagos lietuvių RK labdaros renginyje vykusiam aukcionui pateikė ypatingą dovaną –  krepšinio kamuolį su Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų parašais, kuris buvo sėkmingai parduotas už 1700 USD.    

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę