Šiaulių Vykinto RK

Šiauliuose praūžė paplūdimio tinklinio turnyras

2017-03-04 « Atgal
Kovo 4d. Šiauliuose KANES's  arenoje  įvyko Šiaulių Vykinto RK organizuotas  paplūdimio tinklinio turnyras.

Dėl taurės kovojo 13 komandų: dvi šeimininkų Šiaulių Vykinto RK, Panevežio RK, Joniškio RK, Naujosios Akmenės RK, Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas, Dipolio RK, Kupiškio RK, Kauno Romuvos RK, Tauragės RK, Tauragės Interact klubas, Pakruojo RK, Vilniaus Šv. Kristoforo RK.

Inirtingos kovos, kur netrūko gerų emocijų, azarto, įspūdingų žaidybinių momentų virė visą šeštadienį. Pertraukėlių metų rotariečiai aktyviai bendravo tarpusavyje, dalijosi įspūdžiais, aptarė klubų realijas.
Turnyro finale susitiko gerai žinomi tinklinio meistrai -  Panevėžio RK ir Tauragės RK. Po sunkios kovos pirmąją vietą, pasiekę revanšą už pralaimėjimą grupės susitikime, iškovojo tauragiškiai.
Mažajame finale susigrūmė dvi šeimininkų Šiaulių Vykinto RK komandos, kur sėkmė nusišypsojo II-ajai komandai.

Šiaulių Vykinto klubas dėkoja visiems dalyviams ir visada laukia brolių atvykstant į Šiaulius!