Šilutės RK

Iniciatyvinė grupė, kurią sudarė Vladas Stūrys, Antanas Čepys ir Zigmantas Dokšas Šilutės Rotary klubą įsteigė 1991 m. spalio 22 d. Pirmuoju klubo prezidentu buvo išrinktas Zigmantas Dokšas. Šilutės RK iškilmingai inauguruotas 1994 m. rugsėjo 24 dieną, o klubo krikštatėvis – Danijos Nakskov RK. Šiuo metu klube yra 28 tikrųjų ir 5 garbės nariai.
Daugiau
Iniciatyvinė grupė, kurią sudarė Vladas Stūrys, Antanas Čepys ir Zigmantas Dokšas Šilutės Rotary klubą įsteigė 1991 m. spalio 22 d. Pirmuoju klubo prezidentu buvo išrinktas Zigmantas Dokšas. Šilutės RK iškilmingai inauguruotas 1994 m. rugsėjo 24 dieną, o klubo krikštatėvis – Danijos Nakskov RK. Šiuo metu klube yra 30 tikrųjų narių ir 5 garbės  nariai.
Šilutės Rotary klube susiklostė daug gražių ir prasmingų tradicijų, iš kurių paminėtinos klubo narių gimtadienių šventimas, dalyvavimas Rotary šventėse su šeimomis. Klubo susitikimus paįvairina pranešėjai ir svečiai. Klubo nariai lankosi vieni kitų darbovietėse. 2011 m. Šilutės RK įsteigė metų mecenato nominaciją, kuri teikiama klubo narių renkamam metų mecenatui - asmeniui ar organizacijai.  Mecenatui teikiama originalaus H. Šojaus paminklo Šilutėje statulėlė ir diplomas.

Šilutiškiai domisi plungiškių patirtimi

Šilutės Rotary klubo nariai sulaukė svečių Gintauto Igario ir Valerijaus Stonkaus iš broliško Plungės klubo. Susitikimo tikslas – išsamiau sužinoti apie plungiškių iniciatyvą vaikų...
2019-11-11 | Paskelbė: petras.skutulas

Šilutės Rotary klubas užmezgė draugystę su Alanijos (Turkija) klubu

Rugsėjo 7 d. bendra Šilutės RK ir Turkijos Alanijos RK komanda dalyvavo 11-ajame žuvienės virimo čempionate.
2019-09-12

Susitikimai

Restorane-viešbutyje „Gilija“
Pirmadieniais 17 val.
Vytauto g. 17, Šilutė
Šilutės miesto centre įsikūręs restoranas „Gilija“ – tai puiki vieta atsipalaiduoti darbo pertraukėles metu, o penktadienio ir šeštadienio vakarais gyvos muzikos fone linksmai praleisti laiką draugų ar artimųjų rate. Jaukus 80 vietų restoranas patrauks kiekvieno dėmesį, o ypatingo skonio europietiški ir lietuviški patiekalai privers dar ne kartą sugrįžti. Restorano svečiai galės mėgautis klasikiniais alkoholiniais ar gaiviaisiais gėrimais, kokteiliais, paragauti firminį „Gilijos“ kepsnį ar pyragaitį. Atskirose banketinėse salėse galėsite švęsti ne tik jubiliejų, bet ir vestuves su mėgstamais muzikantais.