Tauragės RK

Tauragės Rotary klubo projektas - Atpažink ir padėk

2016-04-08 « Atgal
Mūsų šalyje per metus nusižudo apie tūkstantis žmonių. Jau dabar mes pirmaujame pagal šiuos skaičius ir vis skėsčiojam rankomis, o ką gi daryti, kad situacija gerėtų ne po truputį?
Tauragės Rotary klubas jungiasi prie tų, kurie ne tik kalba, bet ir daro. Prie Rotary klubo iniciatyvos kovoje su savižudybėmis, vieni pirmųjų prisijungė Tauragės rotariečiai ir vakar, ketvirtadienį, kartu su Jaunimo linijos savanorėmis jie lankėsi Versmės gimnazijoje, kur su gimnazistais kalbėjo apie tai, kaip reikia atpažinti, jog šalia esančiam reikalinga pagalba.
Jaunimo linijos savanorės Aldona Martinonytė ir Vaida Galkontaitė džiaugėsi tokia Tauragės rotariečių iniciatyva, pasak jų, situacija keisis tik tada, kada mes išdrįsime garsiai kalbėti tokiomis, nors ir labai nepatogiomis temomis. Joms pritarė ir Versmės gimnazijos gimnazistai, tądien net kelios jų grupės susitiko su projekto iniciatoriais ir po pokalbio su jais, mokiniai teigė, jog tokie projektai jiems nauja ir labai naudinga patirtis, praversianti ne tik mokykloje, bet ir ją baigus.