Trakų rotary klubas

Susitikimas su valdytoju

2014-11-11 « Atgal
2014-11-11 d. 18 val. Trakų Rotary klubo susirinkime, kuris įvyko Karališkoje senojoje kibininėje (Vilnius - Kaunas  automagistralės 23 km., Trakų raj.), lankėsi  Apygardos 1462 valdytojas Vygintas Grinis bei Valdytojo asistentas Vilniaus kraštui Rolandas Statulevičius. Po šmaikštaus klubo narių prisistatymo ir susipažinimo apygardos valdytojas papasakojo apie  Rotary aktualijas ir pasidalino įžvalgomis, kaip atrodo Trakų Rotary klubas bendroje brolijos veikloje. Vėliau buvo parodyta prezentacija, apie savižudybes ir jų prevenciją Lietuvoje, kurią paruošė Aušra PockevičiūtėJaunimo linijos projektų vadovė. Ši tema sujaudino klubo narius ir sukėlė dideles diskusijas, kodėl taip vyksta ir ką reikia daryti, kad to išvengti. Broliai išsakė nuomonę, kad savižudybės yra valstybinio lygio problema, kurią turėtų aktyviai spręsti Lietuvos Respublikos vyriausybė. Susitikimo pabaigoje, padarę bendrą nuotrauką, dalyviai apsikeitė kontaktais, sutarę tęsti tolimesnį bendradarbiavimą, ieškant būdų remti savižudybių prevencijos programą, skatinti visuomenę dalyvauti savanorystės ir jaunimo švietimo veiklose.