Trakų rotary klubas

Velykinių kiaušinių ridenimo tradicijos boulinge...

2013-04-07 « Atgal
Nuo seno lietuviai mėgindavo rankos taiklumą įvairiuose rungtyse. Jei anksčiau tai buvo daroma, ridenant kiaušinius, tai šiuolaikinės „margučių varžybos“ persikėlė į boulingo sales. 2013 m. balandžio 4 d. 18 val. Marijampolės laisvalaikio centre „Luna“ Vilkaviškio rotary klubas suorganizavo kasmetinį boulingo turnyrą, kuriame dalyvavo 4 komandos: Marijampolės, Druskininkų, Trakų ir Vilkaviškio. Nugalėtojais tapo Druskininkų rotary klubo žaidėjai, finale nugalėję Trakų klubą. Bronzos medaliai atiteko šeimininkams- Marijampolės klubui.
Lietuvos boulingo federacijos valdybos narys, Audrius Grybauskas (Marijampolės RK), prie šventinio stalo papasakojo šio žaidimo istoriją, subtilybes ir įdomybes. Atkakliausia turnyro kova vyko tarp Marijampolės ir Trakų klubų, kurią galima būtų apibūdinti lietuviška patarle, kaip "mažas kupstas, net ir didelį vežimą iš ratų verčia“. Taip ir atsitiko: puikiai pasirodę atrankoje ir užėmę pirmąją vietą, Marijampoliečiai suklupo pusfinalyje, kurią neįtikėtinu rezultatu laimėjo Trakų RK komanda. Atidavę visas jėgas pusfinaliui, Trakiečiai finale nusileido Druskininkų rotary klubui, kuriam ir atiteko nugalėtojų taurė. Įkvėpti „sidabrinės“sėkmės, Trakiečiai įsipareigojo kitais metais pratęsti šį turnyrą Trakuose. Dėkodami turnyro organizatoriams, Vilkaviškio rotary klubui, dalyviai išsiskirstė pakiliai nusiteikę, nuoširdžiai džiaugdamiesi gera švente ir įkvėpti naujiems susitikimams bei broliškam bendravimui.