Ukmergės RK

Ukmergės Rotary klubas inauguruotas 1996 metų lapkričio 23 d., savo čarterį gavo iš Danijos Veilje Nord klubo. Šiuo metu jis turi 31 narį: 11 verslininkų, 8 įmonių vadovai, 4 įstaigų vadovai, 4 gydytojai, bankininkas, ūkininkas, valstybės tarnautojas ir pensininkas.
Daugiau

Pagrindinės klubo veiklos kryptys – parama neįgaliems, sergantiems vaikams, globos namų auklėtiniams ir kitiems socialiai remtiniems žmonėms. Ukmergės RK yra nuolatinis Ukmergės ligoninės vaikų ligų skyriaus rėmėjas. Prieš krizę kartu su Danijos ir Anglijos klubais organizuodavo vasaros stovyklas rotariečių vaikams – šią tradiciją planuojama atgaivinti. Klubas taip pat įvairiais būdais padeda ukmergiškiams, kuriems reikia paramos, pavyzdžiui, kasmet dvi savaites vaišina kalėdine sriuba.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: ketvirtadieniais 18 val. 15 min. „Vilkmergės“ restorane, Kauno g. 9, Ukmergė.

Susitikimai

Restoranas „Vilkmergės“