Ukmergės RK

Ukmergės Rotary klubas inauguruotas 1996 metų lapkričio 23 d., savo čarterį gavo iš Danijos Veilje Nord klubo. Šiuo metu jis turi 36 narius: 12 verslininkų, 7 įmonių vadovai, 9 įstaigų vadovai, 3 ūkininkai, 2 pensininkai, gydytojas, kunigas, bankininkas, valstybės tarnautojas, konsultantas.
Daugiau
Ukmergės Rotary klubas inauguruotas 1996 metų lapkričio 23 d., savo čarterį gavo iš Danijos Veilje Nord klubo. Šiuo metu jis turi 36 narius: 12 verslininkų, 7 įmonių vadovai, 9 įstaigų vadovai, 3 ūkininkai, 2 pensininkai, gydytojas, kunigas, bankininkas,  valstybės tarnautojas, konsultantas.
Pagrindinės klubo veiklos kryptys – parama neįgaliems, sergantiems vaikams, globos namų auklėtiniams ir kitiems socialiai remtiniems žmonėms. Ukmergės RK yra nuolatinis Ukmergės ligoninės vaikų ligų skyriaus rėmėjas. Prieš krizę kartu su Danijos ir Anglijos klubais organizuodavo vasaros stovyklas rotariečių vaikams – šią tradiciją planuojama atgaivinti. Klubas taip pat įvairiais būdais padeda ukmergiškiams, kuriems reikia paramos, pavyzdžiui, kasmet dvi savaites vaišina kalėdine sriuba.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: ketvirtadieniais 18 val. 15 min. „Vilkmergės“ restorane, Kauno g. 9, Ukmergė.

Ukmergėje lankėsi svečiai iš Danijos Rotary klubų

2019 m. birželio 28 d. Ukmergėje lankėsi svečiai iš Danijos Rotary klubų: Anette Lowert - 2012-2013 m. RI Apygardos 1460 valdytoja, TRF patikėtinis Per Høyen, RI Fondo komiteto...
2019-08-04

Susitikimai