Ukmergės RK

Ukmergėje lankėsi svečiai iš Danijos Rotary klubų

2019-08-04 « Atgal
2019 m. birželio 28 d. Ukmergėje lankėsi  svečiai iš Danijos Rotary klubų:  Anette Lowert - 2012-2013 m. RI Apygardos 1460 valdytoja, TRF patikėtinis Per Høyen, RI Fondo komiteto pirmininkas Karsten Michael Sørensen. Susitikime dalyvavo Rotary International Apygardos 1462  Atsakingoji sekretorė Edita Katinaitė-Kalčiūnienė, buvęs Apygardos Valdytojas 2009-2010, RI Fondo komiteto pirmininkas ir Inter-Country Committee su Danija pirmininkas Virginijus Kontrimas ir broliai iš Anykščių Rotary klubo. Ukmergės Rotary kubą atstovavo prezidentas Adolfas Girdžiūna, rotariečiai Raimondas Kaselis, Vidmantas Pranevičius, Vytautas Pariokas, Gintaras Gladkauskas ir Arnoldas Jonaitis. Svečiai susipažino su Ukmergės ligoninės turima gydymo įranga bei darbo sąlygomis, aiškinosi kokios įrangos trūksta. Susitikimo metu aptartos  galimybės rengti paraišką paramai visuotinės paramos fondui.