Utenos Rotary klubas

Utenos Rotary klubas įregistruotas 1996 m.lapkričio 20 d., o čarterio gavimo data – 1996 m. gruodžio 2 d. 1997 m. kovo 15 d. Utenos kultūros rūmuose įvyko Utenos Rotary klubo inauguravimas į Rotary international Europos klubų tarpą. Tai buvo14 Rotary klubas Lietuvoje. Dabar Utenos Rotary klubui atstovauja 17 narių.
Daugiau
1995 m. sausio pradžioje uteniškių nedidelė iniciatyvinė grupė sukvietė susirinkimą, kuris nutarė įsteigti Utenos Rotary klubą. Buvo parengti Utenos Rotary klubo įstatai bei 1996 m. lapkričio 20 d. Utenos Rotary klubas įregistruotas, o čarterio gavimo data – 1996 m. gruodžio 2 d. 1997 m. kovo 15 d. Utenos kultūros rūmuose įvyko Utenos Rotary klubo inauguravimas į Rotary international Europos klubų tarpą. Tai 14 Rotary klubas Lietuvoje, priklausantis Danijos Rotary apygardai. Inauguracijoje dalyvavo Europos Rotary judėjimo įgaliotasis atstovas, vienas iš Danijos Rotary apygardos vadovų, Lietuvos nacionalinio Rotary judėjimo komiteto pirmininkas Carsten Leth, Danijos Harstens Vitus Bering Rotary klubo prezidentas Soren Pedersen, Lietuvos nacionalinio Rotary judėjimo komiteto pirmininko pavaduotojas Mindaugas Černiauskas, Panevėžio Rotary klubo prezidentas Julius Dautartas ir kitų Lietuvos miestų Rotary klubų atstovai. Utenos Rotary klubui atstovavo 24 nariai.

Utenos RK padovanojo mikroautobusą neįgaliesiems

Utenos Rotary klubas padovanojo mikroautobusą VšĮ Krizių centrui "Angelų pieva", skirtą neįgaliesiems.
2018-01-01

Rotariada 2017

Utenos Rotary klubo nariai dalyvavo Rotariadoje 2017 žr. nuotraukas...
2017-09-22