Utenos Rotary klubas

Utenos ir Zarasų klubų nariai lankėsi Visagino įmonėse

2020-02-07 | Paskelbė: jurgis.dumbrava « Atgal
Vasario 5 d. Utenos Rotary  klubo nariai Zarasų Rotary klubo brolio olimpinio čempiono Eugenijaus Šuklino kvietimu lankėsi Visagine. Išvykoje dalyvavo ir Zarasų Rotary klubo nariai. Jos metu apsilankėme akcinės bendrovės AKSA  Visagino gelžbetoniniu konstrukcijų gamykloje,  metalo karkasų gamykloje UAB VIRI TECHNOLOGIJA ir  šaldytų pusgaminių  (koldūnų, virtinių, lietinių, cepelinų, balandėlių ir kt.) gamybos įmonėje UAB KOGUS.
Šiose įmonėse buvome supažindinti su gamybos technologiniais procesais, gaminamos produkcijos  asortimentais.
AB Aksa gamina įvairius gelžbetonio elementus, daugiabučių namų sienų blokus, perdengimo plokštes. Šios įmonės gaminius perka ne tik Lietuvos statybininkai bet nemaža dalis produkcijos eksportuojama ir į Europos šalis.
UAB Viri Technologijos gamina metalo konstrukcijas įvairiems statiniams. Šioje įmonėje pagamintos konstrukcijos labai greitai montuojamos, yra patvarios ir santykinai nebrangios. Jos gaminami gaminiai naudojami statant surenkamus lengvų konstrukcijų pastatus -  individualius gyvenamuosius namus, sandėlius, angarus, šiltnamius.
UAB Kogus gaminami pusfabrikačiai (koldūnai, virtiniai, lietiniai, cepelinai, balandėliai) tiekiami didiesiems Lietuvos prekybos centrams, taip dalis produkcijos eksportuojama į Angliją, Airiją ir kitas Europos valstybes.
Taip pat apsilankėme Visagino sektoriniame profesinio mokymo centre. Buvome supažindinti su puikia, modernia mokymo baze. Centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas papasakojo kokių profesijų specialistus ruošia šis mokymo centras.

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę