Utenos Rotary klubas

Utenos Rotary klubas rėmė kompaktinio disko "Netikėtas susitikimas su V.Kudirka" išleidimą

2018-12-18 « Atgal
Utenos Rotary klubas šiais metais rėmė  kompaktinės plokštelės „Netikėtas susitikimas su Vincu Kudirka" išleidimą.

Idėja išleisti šį kompaktą kilo Utenos trio "Magistrai" narei Zitai Lukošiūnienei, kuri Lietuvos Šimtmečio proga sugalvojo įamžinti Vinco Kudirkos žymiausiusius kūrinius.

Kompakto atlikėjai: aktorė Virginija Kochanskytė ir Utenos trio "Magistrai": Zita Lukošiūnienė (fortepijonas), Renata Buzėnaitė (akordeonas), Gediminas Kaušylas (birbynė).

Utenos rotariečiai  taip pat daug dėmesio skiria talentingiems vaikams, remia jaunimą nuo 12 iki 18 metų, kuris nori ugdyti lyderio savybes ir prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo.