Utenos Rotary klubas

Utenos Rotary klubas tęsia knygų dovanojimo tradiciją miesto bibliotekai

2020-01-16 | Paskelbė: jurgis.dumbrava « Atgal
Sausio pradžioje Utenos Rotary klubo nariai į A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką atvyko nešini dar vienu glėbiu knygų, kurios papildė Rotary dovanotą lentyną. Šį kartą klubas padovanojo 70 knygų. Į biblioteką kartu su mūsų klubo nariais atvyko ir mūsų kolegos- Zarasų Rotary klubo delegacija su klubo prezidentu Ernestu Jurevičiumi ir Kupiškio klubo delegacija su klubo prezidentu Martynu Kukuraičiu. Jų dovanotos knygos taip pat papildė Rotariečių knygų lentyną.

2018 metų pabaigoje Utenos Rotary klubas pažymint Lietuvos valstybės 100-metį Utenos A. ir M. Miškinių viešajai  bibliotekai padovanojo 100 knygų ir Rotary knygų lentyną. Matydami, kokio populiarumo sulaukė dovanotos knygos, klubas nutarė pratęsti knygų dovanojimo tradiciją ir šiais metais.

Sausio pradžioje klubo nariai į A. ir M.Miškinių viešąją biblioteką atvyko nešini dar vienu glėbiu knygų, kurios papildė Rotary dovanotą lentyną. Į biblioteką kartu su mūsų klubo nariais atvyko ir mūsų kolegos- Zarasų Rotary klubo delegacija su klubo prezidentu Ernestu Jurevičiumi ir Kupiškio klubo delegacija su klubo prezidentu Martynu Kukuraičiu. Jų dovanotos knygos taip pat papildė Rotariečių knygų lentyną.

Bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė pasidžiaugė ir padėkojo klubui už puikią tradiciją dovanoti knygas. Uteniškiai galės rinktis iš naujausių mokslo populiarinimo, lietuvių ir užsienio autorių grožinės literatūros knygų, skirtų vaikams bei suaugusiesiems. Beje, kaip informavo bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė, dauguma knygų turėtų dingti  nuo lentynos per 15 minučių, jas iš anksto skaitytojai rezervavo internetu.

Klubo prezidentas Vaidas Lankauskas įteikdamas knygas pažymėjo, kad padovanotas nors ir nedidelis skaičius knygų, bet tai suteiks galimybę didesniam bibliotekos lankytojų skaičiui pasidžiaugti skaitant naujausias knygas.