Vilkaviškio RK

Vilkaviškio Rotary klubas organizavo paramos renginį „Padėkime augti“

2017-04-11 | Paskelbė: rimvydas.ziemys « Atgal
„Sėkime gerumą kitiems. Meilės vaisiai visada paliečia ir mūsų gyvenimus“ – šiuos kunigo ir lyderystės mokytojo Ryčio Gurkšnio žodžius paramos renginiui, vykusiam balandžio 7 dieną, pasirinko Vilkaviškio ROTARY klubas.

Vilkaviškio kultūros centre rotariečiai organizavo paramos renginį „Padėkime augti“, kuriame koncertavo Vilkaviškio krašto jaunieji atlikėjai: Vilkaviškio muzikos mokyklos akordeonininkų orkestras (vadovė Liucija Bidokienė), Vilkaviškio moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Saulius Mickevičius, koncertmeisteris Vytautas Bložė, šokėjų grupės vadovė Sonata Jankienė), jaunieji solistai Emilija Finagėjevaitė ir Marius Kijauskas (koncertmeisterė Kristina Cibulskienė).

Siekdamas, kad šis koncertas padėtų augti Vilkaviškio krašto jauniesiems atlikėjams, Vilkaviškio ROTARY klubas iš paramos renginio gavo 3 700 Eur pelną iš kurio 80 proc. skyrė jauniesiems atlikėjams, 10 proc. asociacijai „Keisk požiūrį“, kurio tikslas padėti žmonėms turintiems priklausomybių ir 10 proc. įgyvendinamam projektui ,„Vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumo skatinimas“– nupirkti trys nauji mokomieji laivai ,,Optimist“ su visa reikalinga įranga kurių vertė 3000 Eur.

Gerumas – tai žmogaus dvasios dosnumas, širdies šiluma ir grožis. Kai žmogus atlieka kilnius darbus ir suteikia laimę kitiems, džiaugsmas ateina pats savaime. Vilkaviškio ROTARY klubo nariai laimingi – jie suteikė džiaugsmo ir žiūrovams, ir Vilkaviškio krašto jauniesiems muzikantams, dainininkams, galbūt ateityje išaugsiantiems į garsius šalies ir pasaulio atlikėjus.