Vilniaus Gedimino RK

Įsigykite Kalėdinės atvirutes ir prisidėkite prie vaikų prevencinės programos "Big Brother Big Sisters"

2015-11-17 | Paskelbė: faustas.tolkusinas « Atgal
Vilniaus Gedimino Rotary klubas artėjant Šv. Kalėdoms jau antrus metus Jus kviečia daryti gerus darbus ir prisidėti prie prasmingo projekto bei Rotary vardo viešinimo Lietuvoje.

Tai galima padaryti įsigyjant Kalėdinius atvirukus. Savo partnerius ir klientus sveikindami su šventėmis, prisidėsite prie prevencinės "Big Brothers Big Sisters" programos, kurią jau 20-tus metus organizuoja Paramos vaikams centras. Ši programa yra viena efektyviausių mentorystės programų pasaulyje, skirtų padėti vaikams. Atvirukus piešė “Big Brothers Big Sisters” programoje dalyvaujantys vaikai. Visi, platinant atvirukus uždirbti pinigai, bus skiriami šios programos išlaikymui. Atvirukus piešė centro vaikai.

Atviruko (su voku) kaina - 1eur.
Atviruko (su voku) su individualiu Jūsų sveikinimu kaina - 1,5eur.

Norėdami užsisakyti atvirukus:
1.      Išsirinkite norimą atviruko maketą.
2.      Parašykite užsakomų atvirukų maketo numerį, atvirukų kiekį elektroniniu paštu: ingarmk@gmail.com.
3.      Laiške nurodykite savo organizacijos rekvizitus sąskaitai ir adresą, kuriuo pristatyti pagamintus atvirukus.
4.      Jeigu užsakote su individualiu Jūsų įmonės/organizacijos sveikinimu, atsiųskite ir sveikinimo tekstą.

Atvirukus galima užsisakyti iki lapkričio 25 d. Jums pagaminti atvirukai bus pristatyti iki gruodžio 5 d.

Kilus klausimams kreipkitės į mūsų klubo narę Ingą Rimkę šiais kontaktais: ingarmk@gmail.com, telefono nr. 868228530.

Visus atvirukų variantus galite pamatyti čia: https://goo.gl/fDHp3Y