Vilniaus Gedimino RK

Jau po savaitės galėsite ne tik mėgautis Stebuklinga kava, bet ir vaikams padėsite rasti draugų

2016-04-21 « Atgal
Jau po savaitės balandžio 25 – gegužės 1d. nusipirkę kasdienės kavos prisidėsite prie socialinės programos „Big Brothers Big Sisters“ rėmimo. Stebuklinga kava - tai Vilniaus Gedimino Rotary klubo organizuojama socialinė akcija Lietuvos mastu, kurios metu surinktos lėšos padės vaikams, patiriantiems emocinių sunkumų surasti draugą.

Akcijos draugų kavinėse galėsite ne tik paskanauti skanios kavos ir prisidėti prie labdaros projekto, bet ir pasimėgauti projekto iniciatorių organizuojamais renginiais.
Prisidėti galite ir paskambinę trumpaisiais tel. nr. 1417 - 2 eurai, 1418 - 3 eurai.

Pasak Vilniaus Gedimino Rotary Klubo prezidentės Jurgitos Lemešiūtės – Frejienės, tikimės kad kasdienės kavos, tačiau gerumo paverstos Stebuklingos kavos pagalba prisidėsime prie „Big Brothers Big Sisters“ programos, kuri yra viena seniausių, geriausiai žinomų ir efektyviausių prevencinių programų pasaulyje, skirtų padėti vaikams, augimo.

Akcijos draugu tapo ir daininkė Jurga Šeduikytė, kuri pati buvo vieno iš vaikų dalyvaujančių programoje BBBS „sese“. „Šeimoje dažnai būna tas paauglystės etapas, kai tėvai negali padėti. Vaikas savaime bando išgyventi pats, statosi pagrindą po kojomis, ieško savęs, todėl labai svarbu turėti žmogų, į kurį būtų galima atsiremti. “, - pažymėjo dainininkė.

Pasak Jurgitos, programa „Big Brothers Big Sisters“ atsiradusi tikrai ne veltui. Kartais šeima nepastebi smulkmenų, bet kitas, atsiradęs iš šono, gali atrakinti kažkokią kertelę ir padėti atrasti tinkamą gyvenimo kelio kryptį. Labai svarbu, kad tai būtų suaugęs žmogus ir gebantis įsiklausyti.
Akcijos draugais sutiko tapti „Uber“, kavinių tinklas „Verocafe“, restoranas "Strangelove", kavinė „Pinavija“, Kauno restoranas „PiccolaItalia“, sidrinė „Sarcozy“ Vilniuje ir kiti. Draugų sąrašas nuolat pildosi.

Daugiau informacijos ir nuotraukų apie projektą Stebuklinga kava ir Vilniaus Gedimino Rotary klubą:

Daugiau informacijos apie BBBS programą rasite: http://www.pvc.lt/lt/big-brothers-big-sisters.