Vilniaus Gedimino RK

Stebuklinga kava 2016: padėk vienišam vaikui surasti draugą

2016-03-22 « Atgal
Vilniaus Gedimino Rotary Klubas su "Stebuklingos kavos" projektu žengia žingsnį savižudybių prevencijos srityje ir padės vaikams įveikti psichologines problemas. Šiais metais  klubas remia vieną seniausių, geriausiai žinomų ir efektyviausių prevencinių programų pasaulyje, skirtų padėti vaikams, susiduriantiems su įvairiais sunkumais.

Programa Big Brothers Big Sisters - tai unikali programa, kurios sėkmingumą užtikrina individuali, ilgalaikė, stabili vaiko ir savanorio draugystė, specialus savanorių paruošimas ir profesionali vaiko bei savanorio draugystės priežiūra.

Daugiau apie programą sužinosite peržiūrėję šį vaizdo įrašą: https://www.youtube.com/watch?v=-glPN6KK9nE.

Kviečiame prisidėti rotariečius, kurie turi arba vadovauja kavinėms, restoranams, viešbučiams. Balandžio 25 – gegužės 1d. šurmulio ir džiaugsmo pilna kavos mėgėjų savaitė, kai gerdami kavą remsime Big Brothers Big Sisters programą. Visi, kurie perka kavą mūsų partnerių ir draugų kavinėse prisideda prie projekto STEBUKLINGA KAVA, kurio metusurinktos lėšos bus skiriamos šiai idėjai.

Siekiame sukurti kasmetinę kavos savaitės šventę, kurios metu kavos mėgėjai, gerdami kavą, prisidėtų prie gerų darbų. Kavinės, restoranai, viešbučiai ir kiti partneriai, dalyvaujantys Stebuklingos kavos projekte, skiria fiksuotą sumą lėšų.

Nauda partneriams iš viešojo maitinimo sektoriaus:
• Tapę STEBUKLINGOS KAVOS partneriais Jūs sėkmingai pristatysite save kaip socialiai atsakingą kompaniją.
• Prisijungdami Jūs, padėsite ir savo klientams prisidėti prie gerų darbų.
• Įgysite patikimą ir gerą reputaciją turintį komunikacijos partnerį.
• Jūsų darbuotojai jaus didesnį pasitenkinimą darydami gerus darbus.
• Įgysite išskirtinumą prieš konkurentus klientų akyse.
• Tai yra ir pardavimus skatinanti kampanija!
• Kava skatina draugystę.

Apie šį projektą komunikuosime per televiziją, radiją, naujienų portaluose, tinklapiuose bei socialiniuose tinkluose.

Kviečiame Lietuvos Rotary klubus, kurie palaiko šią iniciatyvą, finansiškai prisidėti prie mūsų iniciatyvos.
Kviečiame prisijungit prie Stebuklingos kavos Facebook puslapio: https://www.facebook.com/stebuklingakava/.

Daugiau informacijos Jums suteiks Vilniaus Gedimino RK nariai:
Sigitas Liaučius +37068602011
Vilma Bareikaitė +37069821816