Vilniaus Gedimino RK

Vilniaus Gedimino RK gimtadienis - tradicinis labdaros renginys su vienijančiu šūkiu "Kartu mes galime kurti stebuklus!''

2015-03-17 | Paskelbė: viktorija.suksteryte « Atgal
Šių metų vasario 28 d. Vilniaus Gedimino Rotary klubas kartu su Vilniaus Rotaract klubu pakvietė Rotary šeimos narius, jų artimuosius bei draugus į klubo dviejų metų gimtadienio šventę.
Šventinis vakaras įprasmintas tradicija tapusiu labdaros renginiu – rotariečiai rinko lėšas Vilniaus miesto Naujininkų rajono vaikų dienos centro „Atsigręžk į vaikus“ laisvalaikio ir mokymosi kambariui įrengti. „Kartu mes galime kurti stebuklus!“ – mėgsta kartoti Vilniaus Gedimino Rotary klubo nariai. Ir tai nėra tušti žodžiai, greičiau mantra, pritraukianti lėšas kilniems ir garbingiems tikslams. Šventinio vakaro metu šie stebuklingi žodžiai išsipildė su kaupu.
Gimtadienio šventėje dalyvavo apie 100 rotariečių iš visos Lietuvos bei juos atlydėję draugai. Vakaro svečiai mėgavosi išskirtine muzika – virtuoziškai atliekamomis akordeono melodijomis bei talentingų vaikinų, buvusių „Ąžuolioko“ choristų, grupės pasirodymu. Azartišką vakaro svečių nuotaiką lėmė gausi loterija, kurios metu laimėti prizai – vertingos interjero ir verslo konsultacijos, pasivažinėjimai kartingais, grožio ir sveikatos procedūros, sporto treniruotės, gausybė bilietų į kultūrinius ir pramoginius renginius ir net 580 Eur vertės lyderystės mokymai. Visos už loterijos bilietus surinktos lėšos bus skirtos vaikų užimtumo turtinimui dienos centre „Atsigręžk į vaikus“. Iš viso šventės metu Naujininkų rajono vaikų dienos centro laisvalaikio ir mokymosi kambariui įrengti surinkta 3885 Eur.
Nuvilnijus Vilniaus Gedimino Rotary klubo gimtadienio šventei stebuklai pradedami kurti vaikų dienos centre. Iš tiesų, geriausia gimtadienio dovana – kokybiškas kasdieninis vaikų laisvalaikis, kupinas šypsenų, pažinimo ir gerų emocijų. Už šią dovaną Vilniaus Gedimino Rotary klubo nariai nuoširdžiai dėkoja šventėje dalyvavusiems bei visiems prisidėjusiems.
Už skirtą paramą ypatingai dėkojame:
Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubui
Vilniaus Rotaract  klubui
Ladies Circle International klubui už knygas ir žaidimus vaikams
Artūrui Baubliui is Vilniaus Perkūno Rotary klubo už ledo ritulio žaidimo stalą vaikams
UAB "Realister" už 500vnt. sąsiuvinių vaikams
UAB "Nacionalinis bilietu platintojas"
UAB "Klaipėdos arena"
UAB "Gintariniai baldai"