Vilniaus International RK

Kviečia Rotary stovyklos užsienyje

2019-01-26 | Paskelbė: viktorija.trimbel « Atgal
Primename, kad jau prasidėjo didysis kvietimų srautas į vasaros stovyklas užsienyje. Tai unikali patirtis, kurią sukuria rotariečiai savo asmeniniu įsitraukimu organizuojant bei dalyviai iš skirtingų pasaulio kampelių.

Kvietimus skelbiame, kai gauname, programos interneto svetainėje.

Ten rasite ir detalią registracijos tvarką. Skirkite kelias minutes atidžiam skaitymui - viskas vyksta labai greitai ir patogiai internetu, tereikia iš klubo skaunuotų parašų ant STEP anketos. Kiekviena stovykla, amžiaus grupė ir kaina skiriasi, detales skaitykite konkrečiuose kvietimuose.

Stovyklose gali dalyvauti ir rotariečių vaikai, o jeigu jie užaugę - prisiminkite savo draugus, kolegas, bendruomenės mokyklas ir jaunimo centrus ir pakvieskite dalyvauti. Labai svarbu tai daryti greitai, nes stovyklos mažos, o vaikai kviečiami dalyvauti iš viso pasaulio.

Labai tikimės, kad suteiksite rekomendaciją (parašus STEP anketoje) ir klubo gairelę kelionei jus susiradusiems kitiems jaunuoliams. Ši programa nesukuria klubui jokių įsipareigojimų, priešingai - tai proga pažinti ir į rotarietišką veiklą potencialiai įtraukti naujus Jūsų bendruomenės narius.

Esame labai dėkingi ilgametei programos sielai Astai Grambienei iš Kupiškio RK, kuri kasmet pirmųjų metų mėnesių savaitgalius ir vakarus skiria šiai prasmingai veiklai.

Laukiame Jūsų rekomenduotų vaikų ir jaunimo ypatingam atostogų nuotykiui!

Viktorija Trimbel
District 1462 Exchange Program Chair