Vilniaus Karaliaus Mindaugo RK

Vilniaus karaliaus Mindaugos Rotary klubas, tai besikuriantis Rotary klubas, kurio branduolys yra sudarytas iš užaugusių Rotaract klubų narių.
Daugiau
Besikuriančio Vilniaus Karaliaus Mindaugo Rotary klubo branduolį sudaro įvairių Vilniaus bei kitų miestų Rotaract klubų Alumniai. Prie jų jungiasi būrys įvairių sričių profesionalų, vienijamų bendro tikslo – sukurti atsakingą, bendruomenišką bei jaunatvišką Rotary klubą, kuris savo veikla tarnautų visuomenei, kurtų jai reikalingus projektus.
Planuojama tarnystės projektų kryptis – jaunimo švietimas. Šiuo metu yra kuriamas profesijos pasirinkimo projektas, skirtas vyresnių klasių moksleiviams.
Svarbią vietą klubo veikloje užima bendradarbiavimas su Rotaract klubais. Gražiu to pavyzdžiu tapo partneryste su Vilniaus Tarptautiniu Rotaract klubu įgyvendinant švietimo apie onkologinį skausmą projektą „Kai skauda“.

Susitikimai

Restoranas “Terazza”
Kas antrą mėnesio antradienį, 19 val.
Konstitucijos pr. 26, Vilnius