Vilniaus-Kauno Dipolio RK

Dipoliečiai žinių sėmėsi neinvazinės diagnostikos srityje

2015-04-07 | Paskelbė: agniete.motuze « Atgal
Balandžio 2 d. vyko išvažiuojamasis RK "Dipolis" posėdis, kurio metu klubo nariai lankėsi Vilniaus universiteto ligoninių Santariškių klinikose, kur turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su neinvazine diagnostika bei naujausiais tyrimais šioje srityje.
Susirinkusieji susipažino su pozitronų emisijos tomografijos (PET/KT) tyrimu ir jo nauda, taip pat pamatė PET/KT ir 3 teslų magneto rezonanso tomografijos (MRT) įrangą. Apžiūrėjus PET/KT karštąją laboratoriją ir robotizuotą traukos spintą bei automatinius injektorius, broliams buvo pristatyti ir šios įrangos veikimo principai. Apsilankiusieji sužinojo apie tyrimų atvirais jonizuojančiais šaltiniais naudą bei turėjo galimybę realiai pajusti magnetinio lauko poveikį.
RK "Dipolis" klubo nariai dėkoja branduolinės medicinos skyriaus vedėjui  medicinos mokslų daktarui Donatui Vajauskui už įdomią bei naudingą paskaitą ir ekskursiją.