Vilniaus-Kauno Dipolio RK

RK "Dipolis" - sportiškiausias Rotary klubas

2014-09-16 « Atgal
Šių metų Rotariadoje, vykusioje Kaune, sportiškiausio Rotary klubo vardą pelnė bendras Vilniaus ir Kauno Rotary klubas "Dipolis". Bendroje įskaitoje susumavus surinktus taškus klubas užėmė pirmąją vietą.
Kaip ir kasmet, abosliučiu čempionu šachmatų rungtyje tapo Romanas Skrebnevskis. Golfo rungtyje 16,0 handicap ir mažiau vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo Jonas Bložė. Dipoliečiai puikiai pasirodė ir komandinėse rugtyse.
Šia pergale Dipolio klubas dar kartą įrodė, koks yra svarbus visos komandos darbas siekiant bendro tikslo. Klubo prezidentas Vygantas Keras džiaugėsi, jog dalyvaudami, dėdami pastangas net tose rungtyse, kurios nėra pačios patogiausios ar lengviausios, klubo broliai sugebėjo pasiekti savo tikslą. "Džiaugiamės bendru rezultatu ir kiekvieno dalyvio indėliu, sakau Ačiū visiems ir sportavusiems, ir juos palaikiusiems, ypač komandos kapitonui Dariui Partauskui" - sakė V.Keras.