Vilniaus Perkūno RK

Vilniaus Perkūno Rotary klubas, vienijantis 41 smagaus būdo ir pelniusius gerą reputaciją versle ar profesinėje veikloje asmenis, į susirinkimus renkasi kiekvieną pirmadienį 18.00 val. restorane ''Marche de Provence'' (Pilies g. 27, Vilnius).
Daugiau
         Vilniaus Perkūno Rotary klubas įkurtas 1999 m. rugsėjo 14 d., inauguruotas Rotary International nariu 2000 m. gegužės 27 d.
Klubą sudaro 41 smagaus būdo ir pelnę gerą reputaciją versle ar profesinėje veikloje asmenys.
       Didžiausias Klubo projektas – labdaringas vaikų su negalia piešinių aukcionas, suorganizuotas jau dvyliktus metus metus. Aukcione parduodami vaikų dailės kūriniai pateikti iš Vilniaus ugdymo įstaigų, dirbančių su neįgaliais vaikais. Surinktos lėšos skiriamos kūrinių autoriams ir juos ugdančioms įstaigoms.
         Klubas taip pat yra įsteigęs klubo vardo stipendiją, skirtą mokslo ar meno srities jauniems ir gabiems atstovams paremti, stokojantiems lėšų savo išsilavinimo ar profesiniams tikslams pasiekti.
         Klubas taip pat dalyvauja Rotary International bei  kitų Lietuvos Rotary klubų projektuose, susijusiuose su jaunimu: tarptautinės stovyklos, mokymai, mentorystė ir kt..
       Svarbu paminėti, kad Vilniaus Perkūno Rotary klubas puoselėja bendravimą šeimomis. Organizuojamos vakarienės pas brolį, įspūdingos žiemos šventės, avino kepimas ir kt. Tokie renginiai, kuriuose dalyvaujama šeimomis, dar labiau suartina Klubo narius ir jų šeimas.
         Vilniaus Perkūno Rotary klubo susirinkimų vieta yra restoranas ''Marche de Provence'' (Pilies g. 27). Susirinkimai vyksta kiekvieną pirmadienį 18.00 val.

Naujienos

Vilniaus Perkūno Rotary klubas rengia tradicinį labdaringą vaikų su negalia piešinių aukcuioną

Kaip ir kasmet Vilniaus Perkūno Rotary klubas organizuoja labdaringą vaikų su negalia piešinių aukcioną ir maloniai kviečia prisijungti.
2018-03-16

Vilniaus Perkūno Rotary klubas surengė vaikų su negalia darbų aukcioną

Kovo 14 dieną Vilniaus Miesto Rotušėje vyko labdaringas vaikų su negalia darbų aukcionas, kurį organizavo Vilniaus Perkūno Rotary klubas.
2016-03-15

Susitikimai

Restoranas "Marche de Provence"
Pirmadieniais 18.00 val.