Vilniaus Perkūno RK

Aukciono metu surinkta rekordinė suma

2015-04-01 « Atgal
Š. m. kovo 30 d. Vilniaus Rotušėje įvyko jau dešimtus metus iš eilės Vilniaus Perkūno Rotary klubo organizuojamas labdaringas vaikų su negalia piešinių aukcionas.
Dėkojame bičiuliams rotariečiams už brolišką bendradarbiavimą vykdant gerus darbus ir paremiant tuos, kuriems pagalbos išties reikia. Per aukcioną, kurio metu buvo parduodami dailės darbeliai iš įvairių Vilniaus miesto ugdymo įstaigų ir bendruomenių, dirbančių su vaikais, turinčiais fizinę ar psichinę negalią, surinkta 9050 eurų. Tai didžiausia surinkta suma per aukciono gyvavimo istoriją!
Už piešinius surinktos lėšos lygiomis dalimis buvo atiduotos piešinio autoriams ir juos ugdančioms įstaigoms piešimo ir kanceliarinių prekių „Officeday“ parduotuvių dovanų kuponų forma.
Vakaro metu susirinkusieji taip pat mėgavosi B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleivių ir pedagogų atliktais kūriniais - susirinkusiems koncertavo šios mokyklos mokiniai Andrius Malinauskas (mokytoja Irina Kirzner, akomponavo mokytojas fortepijoju Linas Dužinskas) ir Jolanta Klenovska  (mokytoja Jelena Augaitienė). Ačiū jiems už nuostabią muziką!