Vilniaus Perkūno RK

Labdaringas aukcionas Vilniaus Rotušėje

2014-03-25 « Atgal
Vilniaus Perkūno Rotary klubas nuoširdžiai dėkoja bičiuliams rotariečiams už nuoširdų palaikymą darant gerus darbus!

Š. m. kovo 24 d. Vilniaus Rotušėje įvyko jau devintus metus iš eilės klubo organizuojamas labdaringas vaikų su negalia piešinių aukcionas. Susirinkusiuosius savo muzika džiugino Vilniaus Perkūno Rotary klubo vardo stipendijos gavėja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos fortepijono specialybės studentė Lukrecija Petkutė.

Labdaros aukcionui buvo pristatyta 20 dailės darbelių, už kuriuos aukciono metu sumokėta ir po aukciono į aukciono fondą palikta 24 000 Lt.

Aukciono metu už piešinius surinktos lėšos bus padalintos lygiomis dalimis patiems darbelių autoriams ir jų ugdymo įstaigoms paremti. Kaip ir kasmet, projekte dalyvauti buvo kviečiami vaikai iš įvairių Vilniaus miesto ugdymo įstaigų ir bendruomenių, dirbančių su vaikais, turinčiais fizinę ar psichinę negalią.