Vilniaus Perkūno RK

Labdaringas piešinių aukcionas Rotušėje

2015-03-17 « Atgal
Vilniaus Perkūno Rotary klubas rengia jubiliejinį dešimtąjį labdaringą vaikų su negalia piešinių aukcioną.
Maloniai kviečiame Jus dalyvauti ir prisidėti prie Vilniaus miesto ugdymo įstaigų ir bendruomenių, dirbančių su vaikais, turinčiais fizinę ar psichinę negalią, parėmimo.
Piešinių aukcionas vyks š. m. kovo 30 d. (pirmadienį), 18.00 val. Vilniaus miesto Rotušėje (Didžioji gatvė 31, Vilnius).
Labdaros aukcionui pristatysime 22 dailės darbelius. Aukciono metu surinktos lėšos lygiomis dalimis bus skirtos mažiesiems piešinių autoriams bei jų ugdymo įstaigoms paremti.

Registracija į renginį vyksta iki kovo 25 dienos. Apie savo dalyvavimą maloniai prašome pranešti el. paštu d.zegune@gmail.com arba telefonu nr. 8 685 81421.