Vilniaus Perkūno RK

Labdaringas vaikų su negalia piešinių aukcionas

2014-03-10 « Atgal
          Mieli bičiuliai,

Vilniaus Perkūno Rotary klubas devintus metus iš eilės rengia labdaringą vaikų su negalia piešinių aukcioną ir maloniai kviečia Jus atvykti!
          Kaip ir kasmet, projekte dalyvauti buvo kviečiami vaikai iš įvairių Vilniaus miesto ugdymo įstaigų ir bendruomenių, dirbančių su vaikais, turinčiais fizinę ar psichinę negalią.
          Labdaros aukcionui pristatysime 20 dailės darbelių. Aukciono metu už piešinius surinktos lėšos bus padalintos lygiomis dalimis patiems darbelių autoriams  ir jų ugdymo įstaigoms paremti.
          Aukcionas vyks š. m. kovo 24 d. (pirmadienį), 18.00. val. Vilniaus Rotušėje. Numatoma renginio trukmė 1,5-2 val.
          Svečiai, planavę įsigyti darbelį, bet neįsigiję, tačiau norintys prisidėti prie gerų darbų, galės įdėti savo numatytą sumą į bendrą aukciono paramos fondą.

Maloniai kviečiame atvykti ir palaikyti mūsų projektą!