Vilniaus Perkūno RK

Vilniaus Perkūno Rotary klubas rengia tradicinį labdaringą vaikų su negalia piešinių aukcuioną

2018-03-16 « Atgal
Kaip ir kasmet Vilniaus Perkūno Rotary klubas organizuoja  labdaringą vaikų su negalia piešinių aukcioną ir maloniai kviečia prisijungti.

Jau tryliktus metus vyksiančiame aukcione bus pateikta 20 dailės darbelių. Už kiekvieną piešinį aukciono metu surinkti pinigai ugdymo įstaigoms ir piešinių autoriams bus atiduoti lygiomis dalimis.

Dalyvauti projekte ir teikti piešinius buvo kviečiami vaikai iš įvairių Vilniaus miesto ir rajono ugdymo įstaigų ir bendruomenių, dirbančių su vaikais, turinčiais fizinę ar psichinę negalią.

Aukcionas vyks š. m. kovo 26 d. (pirmadienį), 18.00. val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius). Numatoma renginio trukmė 1,5-2 val.

Maloniai kviečiame atvykti! Gerus darbus daryti kartu smagiau!

Registracija vyksta iki š. m. kovo 23 d. el. paštu d.zegune@gmail.com.