Vilniaus Perkūno RK

Vilniaus Perkūno Rotary klubas surengė vaikų su negalia darbų aukcioną

2016-03-15 « Atgal
Kovo 14 dieną Vilniaus Miesto Rotušėje vyko labdaringas vaikų su negalia darbų aukcionas, kurį organizavo Vilniaus Perkūno Rotary klubas.

Vilniaus Perkūno Rotary klubo Prezidentas 2015-2016 Artūras Baublys, sveikindamas kasmetinio paramos renginio dalyvius, minėjo, jog tai jau 11-ą kartą organizuojamas labdaringas vaikų su negalia piešinių aukcionas ir tai didžiausias klubo projektas. Aukciono metu surinktos lėšos skiriamos paremti Vilniaus miesto ugdymo įstaigas ir bendruomenes, dirbančias su fizinę ar protinę negalią turinčiais vaikais, o taip pat pačius darbelių autorius.

Per visus aukcionus nupirkta jau apie 300 darbelių. Šiemet į kvietimą siųsti piešinius atsiliepė 15 įstaigų. Gauta 111 darbelių iš kurių atrinkta 21.

Viso šiais metais surinkta apie 7 500 eurų. Šią sumą suaukojo taip pat darbelius įsigiję svečiai iš Vilniaus Senamiesčio bei Tarptautinio Rotary klubų. Lėšomis ir dalyvavimu prisidėjo Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract atstovai bei Orfėjaus operos rėmėjų klubo narė Neringa Kasparienė.

Tiek ugdymo įstaigos, tiek autoriai gavo dovanų čekius apsipirkti darbo ir kūrybos priemonėms parduotuvėse OFFICEDAY.  Pedagogams įteiktos ALMA LITERA leidybos grupės dovanotos knygos.

Aukcioną nuotaikingai vedė klubo brolis Darius Montvila.

Aukciono partneriai:
OFFICEDAY; ALMA LITERA; Vilniaus Rotušė.
Piešinius rėmina UAB „Vilniaus praeitis“.