Vilniaus RK

Moderniausią Lietuvoje laboratoriją aplankė Rotary klubo nariai

2016-04-11 « Atgal
Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL) lankėsi Vilniaus Rotary klubo nariai.

Svečiai susitiko su NVSPL direktoriumi Vytautu Vidmantu Zimnicku, jo pavaduotojais – Rosita Marija Balčiene ir Henriku Ulevičiumi.

Pirmiausiai Rotary klubo nariai apžiūrėjo Kvapų tyrimų laboratoriją, kurioje atliekami kvapų koncentracijos tyrimai. Cheminių tyrimų skyriaus Kvapų tyrimų poskyrio vedėjas Algirdas Keblas pademonstravo, kaip unikaliu aparatu čia tiriami įvairiausi kvapai.

Direktoriaus pavaduotoja Rosita Marija Balčienė ir Priėmimo skyriaus vedėja Justina Butenienė  papasakojo apie Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos veiklą, atsakė į susirinkusiųjų klausimus.