Vilniaus RK

Išvažiuojamasis/pažintinis susirinkimas UAB "Jurės medis" - Kazlų Rūda

2013-09-21 « Atgal
Rugsėjo 21 - ąją dieną Vilniaus Rotary klubo nariai puikiai praleido laiką brolių ir ponių kompanijoje Kazlų Rūdos apylinkėse. Renginį organizavo brolis Ovidijus Jankauskas. Įdomi programa ir viso renginio metu visus lydėjusi gera nuotaika paliko neišdildomus įspūdžius. Susitikimą pradėjome brolio O. Jankausko įmonėje "Jūrės medis". Ekskursijos metu susipažinome su klijuotos medienos konstrukcijų gamybos technologijomis bei įmonės plėtros planais. Dalyviai sveikino prezidentą J. Magelinską su gimtadieniu.Pramoginė susitikimo programos dalis tęsėsi gamtoje, broliai turėjo progą sudalyvauti bendroje ančių medžioklėje ir karpių žvejyboje, pastaroji pramoga labai sudomino aktyvų laisvalaikį gamtoje mėgstančias ponias ir vaikus. Mėgstantys grybauti šventės dalyviai taip pat labai patenkinti gausiu laimikiu. Gera nuotaika, aktyvus laisvalaikis, gražiai dekoruotas stalas ir labai skanūs patiekalai paruošti iš vietiniame tvenkinyje pagautų karpių ir ant laužo kepto ėriuko, dar labiau sustiprino klubo dvasią. Daugiau nuotraukų iš išvykos galite pamatyti galerijos skiltyje.