Vilniaus Senamiesčio RK

žiūrėti www.vilniaussenamiesciork.lt

2013-10-15 « Atgal

Komentarai

Elzė Šečkutė | 2015-08-11 11:02
Esu Elzė Šečkutė, ką tik baigiau ekonomikos ir Europos studijas Dundee universitete (Škotijoje). Prieš pradedant magistro studijas, nusprendžiau sudalyvauti šiame šauniame savanoriavimo projekte, nes galimai tai yra vienintelis laikas, kai neturiu tam trukdančių įsipareigojimų. Tikiu, jog šio projekto metu aš ir kiti, verslo patirties turintys, savanoriai galėsime prisidėti prie šviesesnės ateities kūrimo Nikaragvos bendruomenėms, kurios vis dar neturi prieigos prie tekančio vandens, elektros bei sanitarinių tualetų. Kartu su kitais savanoriais gyvensime visiškai primityviose sąlygose, kurios mums leis iš tiesų pajusti vietinių sunkumus ir tinkamai suvokti, kokios verslo idėjos būtų realistiškos jų aplinkai. Ne tik tikiu galima šio projekto sėkme, bet taip pat keičiančia savanorių  gyvenimus patirtimi.
Mano tikslas yra surinkti 800 svaru, kurie leistu vietiniam Nikaragvos jaunimui prisidėti prie mūsų savanorių komandos (Raleigh International Trust). Projekto metu sieksime pradėti ir plėtoti verslą vietinių bendruomenių nariams. Tikiu, jog galimybė  padoriai užsidirbti pragyvenimui, yra geriausias būdas kovoti prieš skurdą, vaikų darbą ir žmonių pardavimą. 
https://www.justgiving.com/Elze-Seckute/ tai yra mano puslapis, kuriame galite rasti daugiau informacijos ar labai nesudėtingai paaukoti. 
Bėčiau labai dėkinga už bet kokią pagalbą ar finansinę paramą. Jei turite kokių klausimų, nedvejokite susisiekti.
Pagarbiai,
Elzė Šečkutė
Mano numeris +37063805476 arba 07517793921 elzeseckute@gmail.com
Vytis Nivinskas | 2014-02-24 14:49
 Esu Vytis Nivinskas, džiazo kontrabosistas, LMTA ir Vilniaus Kolegijos dėstytojas/lektorius, savo magistro studijas užbaigęs JAV. Kartu su jauna talentinga Lietuvos džiazo dainininke Laura Budreckytė ir žinomu Lietuvos džiazo muzikantu klaipėdiečiu Eugenijumi  Jonavičiumi (gitara) bei kviestiniais svečiais Kaspar Uljas (akordeonas,  Estija) ir Tony Renold (būgnai, Šveicarija) 2014 m. kovo 30d. esame pakviesti dalyvauti "Birštonas Jazz festivalyje 2014".          Įprastai, atvykstant svečiams muzikantams į Lietuvą bandoma surengti keletą koncertų "apsigrojimui" prieš pagrindinį festivalio pasirodymą, taip nusprendėme daryti ir mes, juolab, kad būtent tokia sudėtimi grosime pirmą kartą. Tačiau kovo mėnuo nėra vienas iš palankiausių laikų, todėl koncertų organizatoriai gali sumokėti tik minimalius honorarus, kurie beveik nepadengia kuro, nakvynės išlaidų, jau nekalbant apie dienpinigius mūsų svečiams.         Šiuo metu dar esam sutarę rengti koncertą Vilniuje, Piano.lt salėje kovo 27d. ir Kaune, Teatro Klube, kovo 29d. Norėtume pasiteirauti, galbūt savo aplinkoje turite žmonių, į kuriuos galėtume kreiptis dėl paramos, padengti būtiniausias mūsų svečių ( Tony Renold ir Kaspar Uljas ) išlaidas. Atsidėkodami mes galėtume pagroti savo rėmėjų šventėje ar kokiame renginyje kovo 28d. arba kitą datą ateityje. Visi muzikantai yra profesionalūs ir gerai žinomi atlikėjai, tačiau Lietuvos kultūriniame lauke džiazui yra ganėtinai sudėtinga, todėl esame priversti prašyti paramos.
Nuoširdžiausi linkėjimai,
Vytis Nivinskas +37061632977 vytisnivinskas@yahoo.com  
 
Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę