Vilniaus Vytis RK

Vilniaus Rotary klubas „Vytis“ yra mišrus klubas, kuris vienija jaunus ir veiklius profesionalus, dalį savo laiko norinčius dovanoti aktyviai visuomeninei veiklai. Klubo nariai puoselėja tarpusavio draugystę, dalinasi idėjomis ir patirtimi, profesinėje ir kitose veiklos srityse laikosi aukštų etinių ir profesinių standartų. Veikdami kartu ir kurdami bendrą patirtį klubo nariai siekia kurti bei įgyvendinti teigiamus pokyčius visuomenėje ir skatinti socialinį aktyvumą. Rotary International Vilniaus Rotary klubui „Vytis“ chartiją suteikė 2016 m. gegužės 4 d. Klubas yra 51 – asis Rotary klubas Lietuvoje. Klubo krikštatėvis yra Vilniaus ir Kauno Rotary klubas "Dipolis".
Daugiau

Klubo krikštatėvis yra Vilniaus ir Kauno Rotary klubas "Dipolis".

Klubui Vyčio vardas suteiktas neatsitiktinai: Vyčio simbolis – ne tik karys mūšio lauke. Kaip teigia mitologai, tai kartu yra ir dvasinis riteris. Klubo broliai ir sesės, būdami RK „Vytis“ nariais – „Vyčiais“, vadovaujasi tokiomis riteriškomis vertybėmis, kaip sąžiningumas, ištikimybė, dvasios tvirtybė, pagalba silpniesiems, meilė tėvynei, tiesos ir teisingumo principų laikymasis bei savo žodžio tesėjimas.

Detalesnę informaciją apie Vilniaus Rotary klubo „Vytis“ veiklą galima rasti klubo internetinėje svetainėje www.rcvytis.lt ir klubo Facebook paskyroje Rotary klubas "Vytis".

Susitikimai

Viešbutis „Ratonda Centrum Hotels“
Trečiadieniais, 18.30 val.
A. Rotundo g. 1, Vilnius