Zarasų RK

Zarasų Rotary klubas pirmasis klubas Apygardoje 1462 savo veiklą pradėjęs kaip klubas satelitas. 2016 m. klubo veikla sparčiai plėtėsi, į klubo veiklą įsiliejo reikiamas narių skaičius, taigi 2016 m. vasario 12 d. klubas tapo pilnateisiu Rotary International nariu ir pradėjo savo savarankišką veiklą. Klubo krikštatėviai – Utenos Rotary klubas, pirmuoju Zarasų Rotary klubo prezidentu išrinktas Rimantas Jurevičius. Zarasų Rotary klubas vienija Zarasų rajono verslininkus, valstybės tarnautojus ir visuomenės atstovus.
Daugiau

Klubo naujienos

Susitikimas su Rotary apygardos valdytoju

2017-03-01 dieną Zarasų Rotary klube lankėsi Lietuvos Rotary 1462 apygardos valdytojas Rolandas Statulevičius.
2017-03-06

Tarp muzikos ir psichologijos

2017 m. vasario 22 d. Zarasų RK įprastinę vakarienę paįvairino Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos vokalinės grupės „MSV” koncertas, taip pat svečio - brolio Zenono Streikaus itin įdomi...
2017-03-06

Susitikimai

Restoranas "Monopilis"
Kiekvieną trečiadienį nuo 17 val. 30 min.
Sėlių a. 8, Zarasai