Zarasų RK

Tarp muzikos ir psichologijos

2017-03-06 « Atgal
2017 m. vasario 22 d. Zarasų RK įprastinę vakarienę paįvairino Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos vokalinės grupės „MSV” koncertas, taip pat svečio - brolio Zenono Streikaus itin įdomi paskaita gyvenimo aktualijų klausimais.
Dalinamės brolio Zenono Streikaus „Facebook” erdvėje publikuotu įrašu:
"Labai dažnai girdimas „lietuviškas“ žodis investicija dažniau suprantamas, kaip bet koks turto įsigijimas, tikintis grąžos – pelno. Neretai girdime, kad investuojama ir į politikus, taip pat tikintis grąžos, ir tą vadiname korupcija ar lobizmu. Rečiau girdime, kad žmogus dideles investicijas skirtų savo gebėjimų ir talentų ugdymui. Kartais girdime ir žavimės, kad investuojama į savo vaikų išsilavinimą ir ateitį. Gaila, kad labai retai girdime, jog investuojama į talentingus j...aunus žmones, kurie „atsiperka“ kurdami bendrą gėrį, skleisdami šviesą ir skatindami augti kitus.
Neretai tokia mecenatyste suabejojame. Ar tai gali būti šiuo pelnu, konkurencija, laisva rinka ir egoizmu persmelktu laikmečiu?
Didžiuojuosi ir žaviuosi Zarasų broliais rotariečiais, kurie savo asmenines lėšas investavo į trijų talentingų dvyliktokių kompaktinės plokštelės išleidimą ir tolesnį kūrybinį kelią. Su susižavėjimu klausėmės profesionaliai atliekamų dainų, kurioms žodžius ir muziką parašė pačios merginos. Tik vienos dainos žodžiams buvo panaudoti, jei gerai išgirdau, poetės Elenos Mezginaitės žodžiai, kurių vieną eilutę prisimenu... „Viskas netiesa, išskyrus melą, kuris tiesą perskelia pusiau...“
Rotary šventinį posėdį – vakarą vedė Zarasų Rotary klubo prezidentas gydytojas Audronis Barisevičius. Renginį savo atvykimu pagerbė Zarasų meras Nikolajus Gusevas. Šventės dalyviams pristačiau savo požiūrį į gyvenimo kokybę, laimę ir sveikatą. Įspūdį paliko Zarasų virtuvės pasididžiavimas, karališkasis patiekalas – šviežiai marinuota seliava su bulvėmis. Nors
grįžtant drėbė šlapdriba, gaubė tamsa, tačiau sieloje buvo labai lengva ir šviesu. Garbė tiems, kurie prisideda prie gerų darbų.
"